آفت کش بی تورین : بی تورین حشره کش گوارشی است که پی از تغذیه توسط لارو سنین اولیه آفات موجب مرگ آنها طی ۷ تا ۲۴ ساعت می گردد . در لاروهای سنین بالاتر با ایجاد مسمومیت و توقف تغذیه پس از ۵ تا ۷ روز ایجاد خونریزی دستگاه گوارش نموده، موجب مرگ لارو می گردد.

🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾

ماده مؤثره : مخلوط اسپور و کریستال باکتری

درصد مواد : ۳/۶ درصد مواد مؤثره و ۹۶/۴ درصد مواد همراه

 لارو سنین اولیه،آفات مهم راسته پروانه ها مانند: بید کلم، سفیده کلم، کرم قوزه پنبه، پیله خوار نخود، ساقه خوار اروپایی ذرت، ساقه خوار برنج، کرم سبز برنج، برگ خواران ذرت، سویا، چغندر قند و پنبه، ليسه سيب، كرم به.

دوام در محیط : ماده مؤثره بی تورین به مدت ۵ تا ۷ روز پس از محلول پاشی روی گیاه فعال می باشد.

🌿نحوه مصرف آفت کش بی تورین :

بی تورین را می توان با حشره کش ها و قارچ کش های شیمیایی که pH آنها بیشتر از ۷ نباشد مخلوط نمود.

احتیاط های لازم: سم بی تورین هیچگونه اثر سویی روی انسان، حیوانات خونگرم، حشرات مفید نظیر زنبور عسل و آ بزیان نداشته و کاملا بی خطر می باشد .

🌿 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد.  این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند.

این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد . هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند.

از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند.علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید،آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست