آفت کش بی تیران : از این افت کش برای کنترل لارو و حشره بالغ، آفات مهم راسته سوسک ها به ويژه سوسك كلرادو سيب زميني ، سرخرطومي يونجه ، سيب ، گلابي ، آلبالو ، برگخوار نارون ، پلنخوارها و نهنج خواران ، سوسك قهوه اي غلات ، سوسك حبوبات و سوسك شاخك بلند درختان ميوه و استفاده ميشود.

🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾

🌿 نحوه عملکرد آفت کش بی تیران :

بی تیران حشره کش گوارشی است که پس از تغذیه توسط لارو های سنین اولیه و حشرات بالغ آفات موجب مرگ آنها طی ۲۴ ساعت می گردد. در لاروهای سنین بالاتر با ایجاد مسمومیت و توقف تغذیه، پس از ۵ تا ۷ روز با ایجاد خونریزی در دستگاه گوارش موجب مرگ آنها می گردد.


ماده مؤثر:
مخلوط اسپور و کریستال باکتری
درصد مواد: ۳/۶درصد مواد مؤثر ۹۶/۴ درصد مواد همراه
تعداد اسپور و سلول زنده در هر گرم یا میلی لیتر: ۱۰۸

دوام در محیط :

ماده مؤثر بی تیران به مدت ۵ تا ۷ روز پس از محلولپاشی روی گیاه فعال می باشد.

🌿نحوه مصرف آفت کش بی تیران: 

بی تیران را می توان با انواع حشره کش ها قارچ کش های شیمیایی و بیولوژیک که PH آنها بیشتر از ۷ نباشد مخلوط کرد. از اختلاط بی تیران با ترکیبات مسی و محلول بردو خودداری گردد.
حشره کش بی تیران هیچگونه اثر سوء روی انسان، حیوانات خونگرم، حشرات مفید نظیر زنبور عسل، همچنین آبزیان نداشته و کاملاً بی خطر می باشد.

توصیه می گردد هنگام محلول پاشی بی تیران از کشیدن سیگار و خوردن و آشامیدن خودداری کردد. پس از خاتمه عملیات دست و صورت را با آب و صابون شستشو نمایید. ظروف حشره کش بیولوژیک بی تیران را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

نام قدیمی: B.thuringiensis subsp tenebrionis

واریته باکتریBacillus thuringiensis subsp. Morrison

🌿 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست