بیوسولفور تیوباسیلوس ، حاوی مجموعه از مؤثرترین میکروارگانیسم­ های اکسید کننده گوگرد (تیوباسیلوس)‌ است که قادرند در کوتاهترین زمان مقادیر قابل ملاحظه­ ای از گوگرد عنصری (S) را اکسیدکننده با اکسیداسیون گوگرد نه تنها عناصر مهم فوق از ریشه جذب می ­شوند بلکه گوگرد به سولفات تبدیل و به راحتی توسط گیاه جذب می ­شود.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

بیوسولفور تیوباسیلوس خرید کود

نحوه مصرف بیوسولفور تیوباسیلوس

🌱 نحوه مصرف بیوسولفور تیوباسیلوس در مزارع

۶ بسته یک کیلوگرمی بیوسولفور با ۳۰۰ کیلوگرم گوگرد (به ویژه بنتونیت ­دار) مخلوط و در هکتار مصرف شود.

🌱 نحوه مصرف بیوسولفور تیوباسیلوس در باغات

پس از اختلاط ۶ کیلوگرم بیوسولفور با ۳۰۰ کیلوگرم گوگرد میزان ۱ کیلوگرم را برای هر درخت استفاده می کنیم

  • مصرف این کود فقط با گوگرد توصیه می­شود.
  • سعی کنید چاله­ ها در باغات از رطوبت مناسبی برخوردار باشند 

🌱 ریز مغذی های موجود در کود بیوسلفور

سولفات روی ۱۸-۲۰% و ۲۴ و ۳۴ %

سولفات مس ۱۸-۲۰% و ۲۴ %

سولفات منگنز ۱۸-۲۰%

سولفات آهن ۱۸-۲۰%

بیوسولفور تیوباسیلوس

مزایای استفاده از بیوسولفور تیوباسیلوس در گوجه فرنگی

🌱 قیمت کود بیوسولفور تیوباسیلوس

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای حاوی نیتروژن و پتاسیم باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

🌱 خرید کود بیوسولفور تیوباسیلوس

کود بیوسولفور تیوباسیلوس در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید بیوسولفور تیوباسیلوس و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست