بیومدیکا یک کود بیولوژیک ریزوبیومی است که قادر است در همزیستی با گیاه و تشکیل گرهک ­های ریشه ­ای نیتروژن مولکولی موجود در هوا را به آمونیاک تبدیل و به طور مستقیم در اختیار یونجه قرار دهد. بدین ترتیب یونجه قادر است تا بیش از ۲۵۰ کیلوگرم نیتروژن در هکتار را در همزیستی با باکتری مذکور تثبیت نماید یونجه برای تولید انبوه و صرفه اقتصادی نیاز به نیتروژن دارد که از طریق کودهای شیمیائی نیتروژن­ دار و یا کودهای بیولوژیک ریزوبیومی قابل تأمین می ­باشد.

بیومدیکا ویژه یونجه علاوه بر تأمین نیاز گیاه به نیتروژن و عدم نیاز به کود شیمیائی اوره، قادر است به دلیل دارا بودن صفات محرک رشد گیاه، عملکرد یونجه را نیز افزایش دهد.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

بیومدیکا ویژه یونجه

بیومدیکا ویژه یونجه

🌱 مزایای استفاده از بیومدیکا

افزایش تناژ و کیفیت محصول

افزایش ارتفاع بوته

افزایش پهنای برگ

افزایش تعداد برگ ها

افزایش شیر دام بعد از مصرف یونجه

🌱 مقدار  مصرف بیومدیکا ویژه یونجه در روش بدر مال

بذور مورد نیاز برای یک هکتار (۳۰-۲۵ کیلوگرم) را با ۱ لیتر بیومدیکا تلقیح (بذرمال) نمائید.

🌱 نحوه مصرف کود بیولوژیک بیومدیکا ویژه یونجه در سیستم آبیاری

۴ لیتر مایه تلقیح (بیومدیکا) را در ۴۰۰ لیتر آب حل کرده و بتدریج به پای بوته ها برسانید (هکتار). این عملیات در آبیاری پس از برداشت هر چین باید انجام شود.

بیومدیکا ویژه یونجه خرید کود

بیومدیکا ویژه یونجه

🌱 نکات مهم در استفاده از کود بیومدیکا

سعی کنید آبیاری با بیومدیکا به هنگام صبح یا غروب و دور از تابش مستقیم نور آفتاب انجام شود.

اجرای عملیات تلقیح بذور می بایست در سایه و دور از تابش مستقیم نورآفتاب انجام شود.

🌱 قیمت کود بیومدیکا

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای بیولوژیک باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

🌱 خرید کود بیومدیکا

کود بیومدیکا در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید بیومدیکا ویژه یونجه و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

بیومدیکا ویژه یونجه . خرید کود

بیومدیکا ویژه یونجه

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست