بیووم پلاس مایکوریزا : این محصول بر اساس خواص مفید میکرو ارگانیسم‌های خاک‌زی همیار و همزیست با گیاهان به ویژه قارچ‎های میکوریزی آربسکولار تهیه شده است. این محصول قارچ‌های میکوریزی را در ریشه گیاه مستقر می‌کند و آب و عناصر معدنی مورد نیاز گیاه را با سرعت و به مقدار بیشتری به ریشه انتقال می‌دهد که در نتیجه با مصرف بیووم پلاس گیاه ضمن برخورداری از رشد بهتر، در برابر تنش‎های محیطی نیز مقاومت بیشتری خواهد یافت. بیووم پلاس محصولی مناسب برای استفاده در کشت های درختان میوه، درختچه ­ها، گل و گیاهان زینتی، سبزی و صیفی­ جات و گیاهان پوشش چمنی می­ باشد.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

خرید بیووم پلاس مایکوریزا

بیووم پلاس مایکوریزا مناسب برای مزارع کاهو و کلم

🌱 نحوه استفاده از بیووم پلاس مایکوریزا در مصرف سطحی

برای کاشت گیاهان چمنی و پوششی مقدار ۵۰۰ گرم بیووم پلاس مایکوریزا را به هر متر مربع از زمین مورد نیاز اضافه نمائید.

🌱 نحوه استفاده از بیووم پلاس مایکوریزا در خزانه

برای تکثیر گیاهان از طریق بذر، قلمه، نهال و گیاهچه مقدار ۱۵ کیلوگرم از بیووم پلاس را با یک متر مکعب از بستر خزانه مخلوط و مورد استفاده قرار دهید.

🌱 نکات مهم در استفاده از بیووم پلاس مایکوریزا

مصرف بیش از حد کودهای فسفره کارایی بیووم پلاس را کاهش می­ دهد.

قارچکش­ های سیستماتیک را تا ۳ هفته بعد از اضافه کردن بیووم پلاس مورد استفاده قرار ندهید.

🌱 مزايای كودهای بيولوژيک

حفظ و توسعة باروري خاك (Soil Productivity) به‌موازات افزايش حاصلخيزي خاك (Soil Fertility).

جلوگيري از ايجاد آلودگي خاك و منابع آب‌هاي سطحي و زيرزميني ناشي از تركيبات باقيماندة كودهاي شيميايي.

جلوگيري از توسعه بيماري‌های ناشی از مصرف آب و محصولات آلوده به تركيبات ازته‌ كه در اثر كاربرد كودهای شيميايی به‌ويژه كودهای ازته ايجاد مي‌شوند. سرطان‌های دستگاه گوارش و متهموگلوبينيا از اين دسته بيماريی ها به‌شمار مي‌روند.

خرید کود بیووم پلاس مایکوریزا

بیووم پلاس مایکوریزا مناسب برای مزارع گوجه فرنگی

🌱 قیمت کود بیووم پلاس مایکوریزا

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای بیولوژیک باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

🌱 خرید کود بیووم پلاس مایکوریزا

بیووم پلاس مایکوریزا در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید بیووم پلاس مایکوریزا و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست