کود بیو سوپر فسفات باعث تامین فسفر مورد نیاز گیاهان زراعی و باغی و افزایش تولید محصول ، افزایش جذب عناصری مانند آهن ، روی و مس توسط گیاه ، حل شدن فسفر رسوب شده در خاک ، بهبود ساختار خاک و کاهش میزان آب مصرفی ، عدم وجود آلاینده های شیمیایی مانند کادمیم در ترکیب این کود ، افزایش تعداد و فعالیت باکتریهای مفید در خاک از دیگر مزایای کود بیو سوپر فسفات است.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

خرید کود بیو سوپر فسفات . فروش کود کشاورزی

مزایای استفاده از بیو سوپر فسفات

🌱 مزایای کود بیو سوپر فسفات

کود مفید برای کلیه محصولات زراعی و باغی خصوصاً در مناطق با فسفر و ماده آلی کم

فسفر در میزان جذب عناصر کم مصرف فلزی توسط ریشه گیاه نیز نقش دارد.

استفاده تدریجی آن باعث افزایش فعالیت حیاتی میکرو ارگانیزم ها است.

افزایش سطح حاصلخیزی خاک و بهبود شرایط تغذیه ای گیاه.

اصلاح خصوصیات فیزیکی و شمیایی خاک و محیط ریشه .

باعث افزایش راندمان سایر کودهای مصرفی و ..

🌱 روش مصرف کود بیو فسفات در باغ

ابتدا در زیر سایه یک بسته مایع تلقیح باسیلوس را با محتویات کود به خوبی مخلوط کنید سپس مقدار مورد نیاز مخلوط را برحسب نیاز و سن درخت در کانال یا چند چاله )به قطر ۳۵ و عمق ۵۰ سانتیمتری) که در قسمت انتهایی سایه اندازه درخت حفر شده است، بریزید. در صورت موجود بودن کود های حیوانی ، کمپوست ، برگهای کاملا پوسیده با دیگر بقایای گیاهی می توانید آنها را نیز به مخلوط نهایی اضافه و درصورت لزوم همراه با دیگر کود های شیمیایی مورد نیاز مصرف کنید.

🌱 روش مصرف کود بیو فسفات در مزارع

ابتدا در زیر سایه یک بسته مایع تلقیح باسیلوس را با محتویات کود به خوبی مخلوط کنید  سپس مقدار مورد نیاز از مخلوط را بطور یکنواخت در مزرعه پخش و با دیسک آن را در عمق مورد نظر که مناسب فعالیت ریشه می باشد با خاک مخلوط نمایید

خرید بیو سوپر فسفات

روش مصرف بیو سوپر فسفات در مزارع

🌱 گیاهان و مناطق مورد مصرف کود بیو سوپر فسفات

این کود برای کلیه محصولات زراعی و باغی خصوصا در مناطق با فسفر ماده آلی کم بسیار مفید است.

🌱 زمان مصرف کود بیو سوپر فسفات در باغ ها

۵-۳به ازای هر درخت – قبل از شروع رشد – چالکود یا کانال کود

🌱 زمان مصرف کود بیو سوپر فسفات در مزارع

۵۰۰-۲۵۰در هکتار -هنگام کاشت – همراه با شخم یا دیسک

🌱 قیمت کود زیستی بیو سوپر فسفات

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای حاوی نیتروژن و پتاسیم باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

🌱 خرید کود بیولوژیک بیو فسفات

کود بیو سوپر فسفات در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید کود بیو سوپر فسفات و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

خرید کود بیو سوپر فسفات

نحوه مصرف کود بیو سوپر فسفات در باغ ها

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست