عوامل زنده مفید موجود در کود سوپر نیتروپلاس با اثر محرک رشد و تشدید کننده بر یکدیگر موجب افزایش تولید انواع هورمون ها، انواع سیدروفورها، انواع آنتی بیوتیک ها، مواد باز دارنده رشد عوامل بیماریزا و سیانید هیدروژن گردیده و با توسعه ریشه و حفاظت آن از آسیب عوامل بیماریزای خاکی جلوگیری می کند. نيتروژن در نیتروپلاس باعث تحريک رشد ريشه، جوانه و افزایش ميوه مي گردد و بر خلاف فرمهاي دیگر نيتروژن باعث افزايش بی رویه رشد رويشي گیاه نمی شوند. کلسيم موجود در نیتروپلاس، نقش بسيار مهمي در افزايش استحکام و توسعه ديواره سلولي به ويژه در ريشه ها دارد. کمبود کلسيم منجر به ضعيف شدن ريشه ها مي گردد و انها را به تنشهای محیطی و عوامل بیماریزا بسیار حساس می کند. از نیترو پلاس مايع، به عنوان حداقل يک سوم منابع ازتی خود استفاده کنيد. محلول پاشی آن باعث افزايش مقاومت گياه به تنش ها و در نتيجه کاهش سطح اتيلن مي گردد. بهترين تيمار براي زدودن سديم (شوری) روي سطوح خاک های رسی، اضافه کردن منابع نیتروژنی همراه با کلسيم بالا مي باشد. اگر سطح سديم زیاد باشد، از ميزان بيشتري محلول استفاده کنيد.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

سوپر نیتروپلاس . خرید کود

سوپر نیتروپلاس

🌱 فوايد استفاده از سوپر نيترو پلاس :

۱- افزايش عملکرد
۲- مقابله با عوارض فيزيولوژيکي
۳- استقرار مناسب گیاه در زمان مواجه شدن با استرس(تنش)
۴- افزایش استحکام و توسعه سیستم ريشه
۵- بهبود خاک هاي شور
۶- مقاومت به بيماريها

🌱 مزايای كودهای بيولوژيک

حفظ و توسعة باروري خاك (Soil Productivity) به‌موازات افزايش حاصلخيزي خاك (Soil Fertility).

جلوگيري از ايجاد آلودگي خاك و منابع آب‌هاي سطحي و زيرزميني ناشي از تركيبات باقيماندة كودهاي شيميايي.

جلوگيري از توسعه بيماري‌های ناشی از مصرف آب و محصولات آلوده به تركيبات ازته‌ كه در اثر كاربرد كودهای شيميايی به‌ويژه كودهای ازته ايجاد مي‌شوند. سرطان‌های دستگاه گوارش و متهموگلوبينيا از اين دسته بيماريی ها به‌شمار مي‌روند.

مزایای استفاده از سوپر نیتروپلاس در مزارع

سوپر نیتروپلاس

🌱 قیمت کود سوپر نیتروپلاس

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای بیولوژیک باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

🌱 خرید کود سوپر نیتروپلاس

سوپر نیتروپلاس در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید سوپر نیتروپلاس و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست