مایه تلقیح سویا : مايه های تلقيح از سوش هاي جديد ( ريشه ها )  استفاده شده كه علاوه بر تثبيت بيولوژيک نيتروژن خاک در رشد گياهان نيز تاثير بسزايی دارند. انواع مايه تلقيح ها يكي از قديمی ترين انواع كودهای زيستی هستند كه بالغ بر ۱۰۰ سال در دنيا سابقه مصرف دارند. اين مايه تلقيح ها ،باكتريهايی دارند كه با ريشه گياهان همزيستی می كنند و نيتروژن خاک را به آمونياک و اسيدهای آمينه تبديل و در اختيار گياه قرار می دهد. سويا از جمله دانه های روغنی است كه بيش از ۷۰ درصد ازت مورد نياز خود را از طريق فرآيند بيوشيميايی همزيستی بين باكتری ريزوبيوم و ريشه گياه سويا تامين می كند. با توجه به شرايط خاكی و اقليمی مناطق مختلف كشور، سويه های مختلف كارايی متفاوتی در ميزان تثبيت ازت دارند.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

مایه تلقیح سویا ؛ خرید کود

مایه تلقیح سویا

🌱 مزایای استفاده از مایه تلقیح سویا

افزایش رشد و عملکرد سویا

صرفه جویی در مصرف سایر کودها

افزایش وزن دانه

مقاومت گیاه به گرما و سرما

🌱 میزان مصرف مایه تلقیح سویا

یک کیلوگرم در هکتار

🌱 نحوه مصرف مایه تلقیح سویا

بذر مال ( تلقیح بذرها قبل از کاشت )

مایه تلقیح سویا

مایه تلقیح سویا

🌱 قیمت مایه تلقیح سویا

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای بیولوژیک باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

🌱 خرید مایه تلقیح سویا

مایه تلقیح سویا در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای مایه تلقیح سویا و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست