کلات آهن گرین استار پودری کود آلی آهن کلاته شده مدل Green Star بسیار سریع عمل می‌کند و تاثیر پایداری روی هر نوع خاک دارد. مزرعه شما را در برابر کمبود آهن مقاوم می‌سازد. همچنین می‌توانید این محصول را در زمان آبیاری به صورت محلول در آب یا چالکود استفاده کنید. کودهای کلاته آلی آهن آخرین و موثرترین نسل کودهای آهن می باشد که اخیرا وارد بازار شده اند و بطور تخصصی فقر گیاه به عنصر آهن را مرتفع می سازد. مصرف غیر ضرور و بیش از اندازه کودهای ماکرو مسمومیتی برای گیاهان ایجاد نمی کند در صورتیکه برای کودهای میکرو و علی الخصوص آهن مصرف نابجا و اضافی کود آهن ، مسمومیت های شدیدی را در پی خواهد داشت.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

کودهایی که جهت تغذیه گیاهان بکار گرفته می شوند از لحاظ میزان مصرف به دو دسته پر مصرف ( کودهای ماکرو ) و کم مصرف ( کودهای میکرو ) تقسیم بندی می شوند. کودهای ماکرو تامین کننده نیاز گیاهان به عناصر نیتروژن ، فسفر و پتاسیم می باشند و در واحد سطح به میزان چندین کیلوگرم مصرف می گردند. کودهای میکرو تامین کننده نیاز گیاهان به عناصری همچون آهن ، روی ، منگنز ، مس ، بور و … می باشند و در واحد سطح به میزان چند گرم مصرف می گردند. کودهای کامل شامل همه عناصر مورد نیاز گیاه اعم از ماکرو و میکرو می باشد.

با توجه به شرایط اقلیمی ایران اکثر مناطق جغرافیائی کشورمان دچار فقر شدید آهن می باشند و همین فقر آهن باعث اختلال در چرخه فتوسنتز و سنتز پروتئین شده که بالطبع آن شاهد کاهش شدید کیفیت و کمیت فرآورده های کشاورزی در ایران هستیم ، اما با اینحال و با توجه به موارد فوق ، مصرف کودهای کلاته آلی آهن حتما باید با اطمینان از کمبود و فقر آهن و تائید آن توسط کارشناسان انجام پذیرد

خرید کلات آهن گرین استار پودری

کود کلات آهن گرین استار پودری

🌱 دستورالعمل مصرف کلات آهن گرین استار پودری

مرکبات در شروع باروری: ۷۰ تا ۱۵۰ گرم

مرکبات در شروع باردهی: ۲۰ تا ۴۰ گرم

درختان میوه در شروع باروری: ۲۰ تا ۴۰ گرم

درختان میوه در باردهی کامل: ۴۰ تا ۸۰ گرم

گیاهان زینتی: ۲ تا ۵ گرم در متر مربع

سبزی و صیفیجات جالیز: ۵/۲ تا ۵/۵ کیلوگرم در هکتار

کشت هیدروپونیک: ۱۷ گرم در هزار لیتر آب

🌱 مزایای کود آلی کلات آهن گرین استار پودری

 درصد آهن موجود در این محصول به صورت اورتو اورتو بوده که توسط گیاه جذب می شود.

زیست تخریب پذیر بودن و سازگاری با طبیعت

مقاوم به اشعه UV

عدم استفاده از افزودنی غیر مجاز

کلات آهن گرین استار پودری

کلات آهن گرین استار پودری

قیمت کود کلات آهن گرین استار پودری

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای حاوی نیتروژن و پتاسیم باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

خرید کود کلات آهن گرین استار پودری

کود کلات آهن گرین استار پودری در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است.برای خرید کود آهن و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست