کود آهن گرین استار میکروگرانول ، حاوي ۶ درصد آهن قابل جذب براي گياهان مي‌باشد که به صورت EDDHA كلات شده است. اين كود برای خاک های بسیار اسیدی تا بسیار قلیایی مناسب می باشد و تا pH=11 کاملا درخاک پایدار بوده و براي گياهان قابل جذب می باشد. کود آهن گرین استار میکروگرانول در خاک های ایران که عمدتا خاک هایی با pH قلیایی می باشند اثر بخشی خوبی دارد. اين محصول داراي درصد بالایی (۴/۵ درصد) از ایزومر ارتو- ارتو بوده که به همین دلیل کمبود آهن را سریع و برای مدت طولانی درمان می کند. این کود به دلیل حفظ آهن به شكل يونFe2+  (فرم قابل جذب توسط گياه) با عامل كلات كننده EDDHA بسیار سریع جذب گیاه می­شود و همین طور جهت رفع كمبود آهن در شرايطي كه خاكهاي قليايي مانع حلاليت تركيبات آهن هستند، بهترين انتخاب مي­باشد.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

خرید کود آهن گرین استار میکروگرانول

قیمت کود آهن گرین استار میکروگرانول

🌱مزایای وجود آهن در زمین های زراعی

ماده غذایی آهن، یکی از مواد غذایی کم مصرف است که وجود آن به اندازه کافی برای رشد گیاهان زراعی و باغی لازم است.
و در تشکیل سبزینه گیاهان زراعی و باغی نقش ارزنده ای دارد.آهن به صورت دو ظرفیتی جذب می‌شود و به صورت کلیت هم جذب می‌گردد. این عنصر در ساختار هموپروتئینها مانند سیتوکرومها ، سیتوکروم اکسیداز و لگ هموگلوبین شرکت می‌کند. آهن گرچه در ساختار کلروفیل وجود ندارد ولی در سنتز آن عنصر نقش مهمی دارد. این عنصر به اشکال مختلف کانی در خاک وجود دارد.

آبیاری بیش از حد ، مصرف بی رویه و نامتعادل کودهای شیمیایی ، فشرده شدن خاک ، فقدان برنامه ریزی منظم برای افزودن مواد آلی به خاک باعث کمبود آهن می شود . کود کلات آهن فروتاپ می تواند کمبود آهن را جبران کند

🌱موارد مصرف کود آهن گرین استار میکروگرانول

نهالستان های درختان میوه، مرکبات، گیاهان زینتی، گیاهان زراعی

🌱روش مصرف کود آهن گرین استار میکروگرانول

کود آهن گرین استار میکروگرانول را در مقدار توصیه شده با خاک مخلوط نموده و یا پس از حل نمودن در آب در سطح خاک بریزید. سپس عملیات آبیاری را انجام داده تا محلول در خاک نفوذ کرده و به محدوده ریشه گیاه برسد.

کود آهن گرین استار میکروگرانول

کود آهن گرین استار میکروگرانول

🌱میزان و زمان مصرف کود آهن گرین استار میکروگرانول

مصرف خاکی
نوع محصولات نحوه و مقدار مصرف
نهالستان های درختان میوه ۲ تا ۵ گرم در هر متر مربع
درختان میوه دانه دار و هسته دار درختان جوان و غیر بارده ۱۰ تا ۱۵ گرم برای هر درخت
درختان در شروع دوباره باردهی ۳۰ تا ۵۰ گرم برای هر درخت
درختان در مرحله باردهی کامل ۵۰ تا ۱۰۰ گرم برای هر درخت
انگور ۱۰ تا ۲۰ گرم برای هر درخت
مرکبات درختان جوان غیر بارده ۱۵ تا ۳۰ گرم برای هر درخت
درختان در شروع دوباره باردهی ۳۰ تا ۴۰ گرم برای هر درخت
درختان در مرحله باردهی کامل ۷۰ تا ۱۵۰ گرم برای هر درخت
گیاهان زینتی ۳ تا ۶ گرم در هر متر مربع
درختچه های زینتی ۱۰ تا ۲۰ گرم برای هر درختچه
گیاهان زراعی ۲ تا ۴ کیلو گرم در هکتار
کشت هیدروپونیک ۱۷ گرم برای ۱۰۰۰ لیتر محلول غذایی (۱ppm آهن)

🌱نحوه مصرف کود آهن گرین استار میکروگرانول در آبیاری قطره ای

به دلیل فرمولاسیون منحصر به فرد این محصول (میکرو گرانول) ممکن است حلالیت آن در آب سریع نباشد. لذا چنانچه مایل به استفاده از آن در سیستم آبیاری قطره ای می باشید، لازم است که مقدار مورد نظر طی چند مرحله و کم کم در آب حل شده و سپس به سیستم وارد گردد تا از گرفتگی قطره چکان ها جلوگیری شود.

قیمت کود آهن میکروگرانول

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای حاوی نیتروژن و پتاسیم باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

کود آهن گرین استار میکروگرانول

کود آهن گرین استار میکروگرانول

خرید کود کلات آهن گرین استار  میکروگرانول

کود آهن گرین استار میکروگرانول در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است.برای خرید کود آهن و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست