کود اوره صادراتی : کود اوره از مشهورترین کودهای ازته می باشد و برای اغلب گیاهان بویژه غلات ، کود مناسبی بشمار می آید ، هیچ باقیمانده نمکی در خاک باقی نمی گذارد و غلظت املاح خاک را تغییر نمی دهد . از کل اوره تولیدی در جهان بیش از ۷۰% آن به مصرف کشاورزی وبقیه در تولید پودر ملامین ، افزودنی خوراک دام ، مصارف پزشکی و غیره استفاده می شود .کود اوره یکی از غنی‌ترین کودهای شیمیایی است که با ورود به عرصه کشاورزی زمینه ساز تحولات بزرگی در زراعت و باغبانی گردیده است. ایران به واسطه حضور پتروشیمی های بزرگ همواره تولید کننده و صادرکننده بهترین کودهای شیمیایی اوره بوده است. اوره کود نیتروژن با نسبت NPK است. فرمول شیمیایی اوره از نظر ترکیب تقریباً با فرمولاسیون آلی اوره است ، همچنین در استفاده انبوه برای تغذیه محصولات زراعی تعدادی از مزایای آن را ارائه می دهد. اگرچه اوره به طور طبیعی در انسان و حیوانات تولید می شود ، اما اوره مصنوعی با آمونیاک بی آب تولید می شود.

خرید کود اوره فسفات هیراکود

کود اوره صادراتی

نحوه و میزان مصرف کود اوره :

به‌صورت محلول‌پاشی جهت باغات ۳ – ۲ کیلوگرم در ۱۰۰۰ لیتر آب و جهت مزارع ۳- ۲ کیلوگرم در هکتاراست. هم‌چنین مصرف به‌صورت خاکی جهت باغات ۱۵۰ – ۱۰۰ گرم برای هر درخت و جهت مزارع ۱۲- ۸ کیلوگرم در هکتار است.

روش صحیح استفاده از کود اوره

☘️☘️ با استفاده ازاوره در روز خنک ، از بین رفتن آمونیاک را به حداقل برسانید. اوره به بهترین وجه در روز خنک و در هوای بین ۳۲ تا ۶۰ درجه فارنهایت (۰-۱۵٫۶ درجه سانتیگراد) و با وزش باد ناچیز استفاده می شود. در دماهای سردتر ، زمین منجمد می شود و ورود اوره به داخل خاک دشوار می شود. در دماهای بالاتر و در شرایط بادآورده ، اوره سریعتر از آنکه وارد خاک شود ، تجزیه می شود.

☘️☘️ قبل از کاشت کود اوره از یک بازدارنده اوره‌ آز استفاده بکنید. اوره آز آنزیمی است که واکنش شیمیایی را که اوره را به نیاز گیاهان نیترات تبدیل می‌کند، آغاز می‌کند. استفاده از کودهای اوره قبل از کاشت باعث می‌شود که مقادیر بالای اوره قبل از اینکه بتواند به گیاهان شما کمک کند، از دست داده شود. استفاده از کود با بازدارنده اوره‌آز می‌تواند واکنش شیمیایی را کند و به حفظ اوره در خاک کمک کند.

☘️☘️ کود اوره را به طور یکنواخت روی خاک پخش کنید. اوره به صورت دانه‌های کوچک، جامد و یا دانه‌های جامد بسته‌بندی و فروخته می‌شود. پخش کردن اوره با یک پخش‌کننده کود و یا پاشیدن پودر به طور یکنواخت روی خاک شما انجام میشود برای بیشتر گیاهان، شما می‌خواهید اوره را به ریشه‌های گیاهان نزدیک نگه دارید، یا نزدیک به جایی که دانه‌ها را بکارید.

☘️☘️ خاک مرطوب قبل از اینکه اوره به نیترات‌ها تبدیل شود، ابتدا به گاز آمونیاک تبدیل می‌شود. از آنجا که گازها می‌توانند به راحتی از سطح خاک فرار کنند، کاربرد کود در زمانی که زمین مرطوب است به اضافه کردن اوره به خاک قبل از شروع واکنش شیمیایی کمک خواهد کرد. به این ترتیب، بیشتر آمونیاک در داخل خاک گیر افتاده‌است.

☘️☘️ حداکثر نیم اینچ (۱.۳ سانتیمتر)خاک باید مرطوب باشد تا به همان اندازه که ممکن است گاز آمونیاک در خاک باقی بماند. شما می‌توانید خود خاک را آبیاری کنید، قبل از بارش باران، کود اوره را اعمال کنید و یا ظرف ۴۸ ساعت بعد از برف در مزارع خود اعمال کنید.

☘️☘️ تا زمانی که خاک بتواند اوره را ترکیب کند. آبیاری مزارع یا باغچه شما یک راه عالی برای گنجاندن کود اوره فسفات در خاک قبل از از دست رفتن گاز آمونیاک است. به منظور ترکیب اوره در لایه بالایی خاک ، اوره را بکشید ، بکشید و یا سرکوب کنید.

خرید عمده کود اوره

کود اوره صادراتی

کود اوره فسفات پودری

قیمت کود اوره صادراتی

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای حاوی نیتروژن و پتاسیم باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

خرید کود اوره فسفات صادراتی

کود اوره فسفات در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است.برای خرید کود اوره و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست