کود بیولوژیک یزد  : کود سیاه غنی شده یزد (بیولوژیک) اولین کود ارگانیک دارای ثبت  اختراع است. این کود پس از سالها تحقیقات و پژوهش بدست آمده است که در پی آن نتایج عملی در پایلوت ها به دست آمده و در برطرف کردن عقیمی درختان از جمله پسته و نارنج و انار و… و زیاد کردن محصولات کشاورزی مثل علوفه وصیفی جات نتایج موثری به عمل آمده که به شماره ۷۳۰۵۰دارای ثبت اختراع می باشد.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

خرید کود بیولوژیک یزد

کود بیولوژیک یزد

🌱 مزیت استفاده از کود سیاه غنی شده یزد

🌱 رفع عقیمی درختان (بارور نمودن درختان)

این کود در چرخه کامل بیلوژیکی قرار می گیرد توسط بیوراکتورها توسط چند فرایند خاص که در حیطه یک اختراع است

🌱 جلوگیری از سرما زدگی درختان

به دلیل اینکه این کود به رنگ تیره است میکروارگانیسم ها و ازتوباکترها فعالیت خود را آغاز میکنند و زمین اطراف ریشه را گرم نگه میدارند و به دلیل اینکه ریشه حکم عضو انتقال رسان را دارا می باشد

🌱 پائین آوردن مقدار مصرف آب و تعداد دفعات آبیاری

با توجه به اینکه هر ملکول از این کود می تواند شش برابر خود آب جذب کند و در موقعی که زمین کم آب کم کم آب رابه زمین انتقال می دهد بر همین اساس متواند آبیاری را تا یک سوم کاهش دهد.

🌱 کنترل بیماری های نباتات و حافظ محیط زیست

به دلیل اینکه این کود در چرخه بیولوژیکی قرار گرفته ودر موقع مصرف در زمین باعث زنده شدن میکروارگانیسم ها و باکتری های مفید و ازتوباکترها که بر اثر فعل وانفعلات حاصل از مولد بالادر حدود ۳۰%از آفات نباتی و همچنین مقدار سم پاشی هم۳۰% کم می شود.

خرید کود بیولوژیک یزد

کود بیولوژیک یزد

🌱 اصلاح وحاصلخیز نمودن انواع خاک های غیر حاصلخیز

به دلیل وجود ارگانیسم ها و باکتری ها و قارچ های مفید که در این کود موجود می باشد(در بسته بندی مخصوص )در موقع مصرف این کود این عوامل که به صورت زنده در این بسته بندی فعال هستند با ورود به زمین شروع به بارور کردن زمین و حاصلخیز کردن آن می کنند

🌱 چرا نیازمند استفاده از کود سیاه بیولوژیک هستیم؟

درختان بارده نیازمند مقادیر بالایی از عناصر کامل و حیاتی هستند لذا نمی توان آنها راصرفا با کودهای دامی بدلیل فقر شدید عناصر ، مدیریت کرد.

کودهای دامی در بهترین شرایط ، حداکثر ۳ تا ۴ عنصر مورد نیاز خاک را به میزان کم دارند.

درحالی که در کود سیاه غنی شده بیش از ۱۷ عنصر مورد نیاز خاک و گیاه ازجمله:

 •  ازت
 • فسفر
 • پتاسیم
 • سدیم
 • کلسیم
 • منیزیم
 • منگنز
 • آهن
 • مس
 •  روی
 • و…

به میزان بالا و آماده جذب وجود دارد و تغذیه گیاه با این عناصر موجب:

 •  شادابی درخت
 • رشد سریع آن
 • پرمحصولی
 • و…

می گردد.

🌱 پخش عمده کود بیولوژیک یزد حاوی ۱۶ عنصر غذایی گیاه

متقاضیانی که قصد خرید عمده کود بیولوژیک یزد را دارند می توانند با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.

مزیت های محصول:

🔹۱۰۰ درصد ارگانیک
🔸دارای قیمتی ارزان و مقرون به صرفه
🔹بازده و عملکرد بالاتر به نسبت کودهای شیمیایی و حیوانی
🔸کاهنده میزان آبیاری
🔹کاهش سرمازدگی و ریزش شکوفه درختان
🔸دارای ۱۶ عنصر مورد نیاز خاک و گیاه به همراه باکتری و قارچ های مفید
🔹مورد استفاده برای کلیه محصولات باغی زراعی و گلخانه ای
🔸محصولی منحصربفرد با عملکرد بالا
🔹دارای گواهی ثبت اختراع و مورد تایید اداره محیط زیست

🚚 ارسال به تمام مراکز استان

کود بیولوژیک یزد

کود بیولوژیک یزد

🌱 قیمت کود بیولوژیک یزد

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای بیولوژیک باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

🌱 خرید کود بیولوژیک یزد

کود بیولوژیک یزد در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید کود بیولوژیک یزد و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست