کود ریزوبین مخصوص لوبیا : بهترین و مطمئن­ ترین روش برای تولید محصول لوبیا با عملکرد بالا استفاده از کود بیولوژیک ویژه لوبیا می­ باشد. این کود بیولوژیک از مؤثرترین باکتری­ های همزیست با گیاه لوبیا انتخاب شده که تأثیر زیادی در بهبود جوانه ­زنی،‌ رشد و عملکرد لوبیا دارد. هم­چنین در ترکیب این کود بیولوژیک و به منظور تقویت و افزایش کارایی آن از سایر باکتری های مفید که دارای خصوصیاتی مانند حل کنندگی فسفر و تولید مواد محرک رشداند استفاده شده است باکتری های موجود در این کود بیولوژیک با اتصال به سیستم ریشه لوبیا،‌ تولید گره ­هائی می­ نمایند که فعل و انفعالات شیمیائی درون گره­ ها، ازت موجود در هوا را تثبیت و به کود ازته تبدیل و در اختیار لوبیا قرار می­ دهد.

کود ریزوبین مؤثرترو کارآمدتر از سایر مواد بیولوژیک بوده و این مواد به تنهایی قادر به جایگزینی کامل برای کودهای نیتروژنه نبوده و لازم است با کاهش درصدی از کودهای نیتروژنی، این مواد را به عنوان مکملی برای دسترسی به عملکرد مطلوب و کاهش آلایندگی محیط زیست به کار برد.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

کود ریزوبین مخصوص لوبیا

کود ریزوبین مخصوص لوبیا

🌱 مزایای استفاده از کود ریزوبین ویژه لوبیا

افزایش مقاومت به کم آبی،

شوری خاک،

آفات و بیماری‌ها،

فعال شدن سیستم ریشه‌ای ،

افزایش تثبیت نیتروژن،

جلوگیری از ریزش دانه یا میوه ،

پر شدن کامل غلاف،

افزایش تناژ و کیفیت محصول،

افزایش مقاومت گیاه نسبت به تنش های محیطی ،

جلوگیری از ریزش گل

🌱 زمان مصرف کود بیولوژیک ریزوبین

۱۰ روز قبل از گلدهی و تکرار یک هفته بعد از گل دهی

🌱 میزان مصرف کود ریزوبین ویژه انواع لوبیا

۲ کیلوگرم در هکتار

🌱 روش مصرف کود ریزوبین

بذر مال  ( تلقیح بذور )

🌱 نکات مهم در استفاده از کود بیولوژیک ریزوبین

در صورت استفاده صحیح از کود بیولوژیک ویژه لوبیا (تقویت شده) حدود ۷۰ درصد از ازت مورد نیاز گیاه تأمین می­ شود.

مصرف این کود در لوبیای چشم بلبلی توصیه نمی­ شود.

بسته ­بندی­ های حاوی کود در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

کود ریزوبین مخصوص لوبیا

کود ریزوبین مخصوص لوبیا

🌱 قیمت کود ریزوبین مخصوص لوبیا

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای بیولوژیک باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

🌱 خرید کود ریزوبین

کود ریزوبین مخصوص لوبیا در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید کود ریزوبین مخصوص لوبیا و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

کود ریزوبین مخصوص لوبیا

کود ریزوبین مخصوص لوبیا

فهرست