کود ریزوچک پی مخصوص نخود ، در قرن حاضر استفاده از کودهای شیمیایی در بیشتر کشورهای جهان مرسوم شده است . اما در دهه اخیر شاهد آن هستیم که کشاورزان و مهندسان و محققان در حوزه کشاورزی بر استفاده از کود های زیستی و بیولوژیک تاکید دارند . از طرفی دیگر برخی از کودها مناسب همه محصولات نیستند بنابراین پژوهشگران برای محصولات حساس مانند نخود کودهای ویژه خودشان را پیشنهاد می کنند . یکی از این کودها کود بیولوژیک ریزوچک پی است. اما چرا باید برای نخود حتما از کود ریزوچک پی استفاده کنیم؟

به دلیل اینکه گیاه نخود در مقابل کودهای ازته  و حاوی نیتروژن آسیب پذیر است و باعث سوختگی گیاه می شود ، بنابراین باید از ریزوچک پی به عنوان کود استفاده گردد.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

کود ریزوچک پی مخصوص نخود

کود ریزوچک پی مخصوص نخود

🌱 مزایای استفاده از کود ریزوچک پی

افزایش وزن دانه

مقاومت بیشتر در مقابل گرما

مقاومت بیشتر درمقابل شوری

ایستادگی در برابر سرما

کیفیت بهتر محصول

🌱  نحوه مصرف کود ریزوچک پی در نخود

بذر مال کردن نخود با عملیات تلقیح

🌱  میزان مصرف کود بیولوژیک ریزوچک پی

یک کیلوگرم در هکتار

🌱  نکات مهم در استفاده از کود ریزوچک پی

کود ریزوچک پی مخصوص نخود است واستفاده از در سایر گیاهان جایز نیست.

بذر تلقیح شده نخود باید در همان روز کاشته شود.

کود ریزوچک پی مخصوص نخود

کود ریزوچک پی مخصوص نخود

🌱 قیمت کود ریزوچک پی

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای بیولوژیک باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

🌱 خرید کود ریزوچک پی

کود ریزوچک پی در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید کود ریزوچک پی و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

کود ریزوچک پی مخصوص نخود

کود ریزوچک پی مخصوص نخود

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست