کود فسفوزیست باعث جذب هر چه بیشتر فسفات و آهن در گیاهان می شود. از مزایای این کود این است که در کلیه محصولات باغی ، زراعی و گیاهان تزیینی کاربرد دارد. علاوه بر این قیمت مناسب این کود و عدم آسیب آن به زمین و محصول از دیگر مزایای کود فسفوزیست به شمار می آید. کود فسفوزیست تامین کننده فسفات برای گیاه است و شامل باکتری‌های فسفوباکتر است که به محض ورود به خاک شروع به فعالیت کرده و علاوه بر حل کردن فسفات های نامحلول خاک و‌ ترشح سیدروفور برای کلاته کردن آهن، مواد دیگری را نیز تولید می‌نمایند. یک دسته از این مواد باعث افزایش رشد رویشی و زایشی گیاه می‌شوند. (عوامل محرک رشد اکسین جیبرلین تیامین ریبوفلاوین) یک دسته اسیدهای آلی برای حل عناصر و بهبود پی اچ محدوده ریشه و یک دسته دیگر از این مواد دفع کننده برخی از عوامل بیماریزای میکربی موجود در خاک هستند.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

قیمت عمده کود فسفوزیست

افزایش محصول سیب زمینی با کود فسفوزیست

🌱 موارد استفاده فسفوزیست

کود زیستی فسفوزیست را می توان در کلیه محصولات باغی گلخانه ای و زراعی  گلهای تزیینی مورد استفاده قرار داد این کود که تامین کننده نیاز فسفر و آهن گیاه با یکبار مصرف در طول دوره رشد می باشد می تواند در هزینه های اولیه تولید محصول سالم و ارگانیک نقش مهم و اساسی را داشته باشد.

♣ زمان مصرف کود فسفوزیست : بستگی به نوع محصول کشاورزی دارد.

🌱 دلایل افزایش استفاده از کودهای زیستی       

استفاده از میکرو ارگانیسم های مفید یکی از بهترین و معقولترین روش ها جهت جایگزینی با سموم شیمیایی می باشد. برخی باکتری ها به دلیل توانایی در تولید ترکیباتی با خواص ضد میکروبی مانند لیپو پپتید های ضد قارچی و انواعی از آنتی بیوتیک ها، فالیت هایی علیه عوامل بیماری زای گیاهی مانند انواع قارچ های بیماریزای گیاهی از خود نشان می دهند. تولید آنتی بیوتیک به وسیله سویه های باسیلوس به خصوص باسیلوس متیلوترفیکوس می تواند نقش کلیدی در سرکوب بیماری های گیاهی ایفا کنند زیرا این آنتی بیوتیک ها دارای مزایایی نسبت به سایر آفت کش ها از جمله سمیت کم، تجزیه زیستی بالا و خصوصیات مساعد و سازگار با محیط زیست می باشد.

خرید آنلاین کود فسفوزیست

افزایش میوه دهی توت فرنگی با کود فسفوزیست

🌱 مزایای استفاده از کود فسفوزیست

زایش رشد رویشی(افزایش رشد ساقه، ریشه‌زایی، افزایش تعداد و اندازه برگ‌ها)

افزایش رشد زایشی(افزایش گل‌دهی، میوه‌دهی و افزایش کیفیت محصول)

برخی از باکتری‌ها و قارچ‌های بیماریزای گیاهی را دفع می‌کنند

 از بیماری و دچار آفت شدن گیاه جلوگیری می‌کنند.

این کود مقاومت گیاه را به شرایط سخت محیطی مانند شوری خاک، کم‌آبی، آهکی بودن خاک افزایش می‌دهد.

🌱 قیمت کود زیستی فسفوزیست

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای حاوی نیتروژن و پتاسیم باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

🌱 خرید کود ارگانیک فسفوزیست

کود زیستی فسفوزیست در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید کود فسفوزیست و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

خرید کود فسفوزیست

مزایای مصرف کود فسفوزیست در محصولات جالیزی

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست