کود نیترات کلسیم کریستال در گیاهان مثمر از ابتدای تشکیل میوه تا زمان رسیدگی میوه استفاده از کود نیترات کلسیم کریستال  توصیه می گردد؛ همچنین به دلیل وجود میزان قابل توجهی از نیتروژن، استفاده از آن در زمان رشد رویشی تاثیر بسزایی خواهد داشت. نیترات کلسیم کریستال باعث افزایش مقاومت دیواره سلولی و در جذب سایر عناصر غذایی کمک بسزایی می شود و موجب افزایش عملکرد و کیفیت محصول و افزایش سایز میوه ها می گردد. همچنین کود نیترات کلسیم کریستال مقاومت گیاه به آفات و بیماری ها و سرمازدگی زا افزایش می دهد. برای افزایش ماندگاری گل‌های شاخه بریده، جلوگیری از ریزش گلها و نازک بودن ساقه ها از نیترات کلسیم استفاده می شود.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

کود نیترات کلسیم کریستال . مرکز خرید کود

کود نیترات کلسیم کریستال مناسب برای صیفی جات و کاهو و کلم

🌱مزایای کود نیترات کلسیم کریستال

منبع مناسب کلسیم و نیتروژن برای کلیه گیاهان زراعی، باغی و گلخانه ای

فاقد کلر، سدیم و عناصر سنگین مضر

مناسب برای تمام خاک ها و کشت های هیدرو پونیک

🌱نحوه استفاده از نیترات کلسیم کریستال

به صورت آبیاری و محلول پاشی قابل استفاده است.

🌱نیترات کلسیم کریستال مناسب چه گیاهانی است؟

استفاده از این محصول برای درختان سیب، مرکبات، انار، زیتون، گردو، پسته، انگور، توت فرنگی و سایر درختان میوه و همچنین سبزیجات (گوجه فرنگی، خیار، فلفل، هندوانه، طالبی، سبزیجات برگی و گل های زینتی کاربرد بسیاری دارد. این محصول مقاومت گیاهان را نسبت به تنش های سرما، گرما، خشکی و شوری افزایش می دهد.

قیمت کود نیترات کلسیم کریستال

کود نیترات کلسیم کریستال مناسب برای کشت هیدروپونیک و گلخانه ای

🌱زمان و میزان مصرف نیترات کلسیم :

گیاه مقدار مصرف برای هر درخت زمان و نحوه مصرف
سیب

مرکبات

۱۵۰-۱۰۰ گرم برای درختان ۵-۳ ساله

۲۰۰ گرم برای درختان ۵ سال به بالا

۴-۳ هفته قبل از برداشت میوه

(بسته به نیاز گیاه تا ۲ بار در طول فصل رشد)

از طریق سیستم های آبیاری قطره ای و بارانی

از طریق چالکود

بادام، گردو، انگور و زیتون ۱۰۰-۷۵ گرم برای درختان ۵-۳ ساله

۱۵۰-۱۰۰ گرم برای درختان ۵ سال به بالا

 

انار، انجیر، موز، انبه ۱۰۰ گرم برای هر درخت
سبزیجات (گوجه فرنگی، خیار، فلفل، کدو، هندوانه، بادمجان، خربزه)، توت فرنگی ۱۵ کیلوگرم در ۱۰۰۰ متر در خطوط کشت (کشت های ردیفی)

۲۰-۱۵ کیلوگرم در هکتار

۳-۲ بار در طول فصل رشد

از طریق آب آبیاری و یا چالکود

گیاهان زینتی و شاخه بریده یک قاشق مرباخوری برای هر بوته

قیمت کود نیترات کلسیم کریستال

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای حاوی نیتروژن و پتاسیم باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

خرید کود نیترات کلسیم کریستال

کود نیترات کلسیم کریستال در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید کود نیترات کلسیم و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

خرید کود نیترات کلسیم کریستال

کود نیترات کلسیم کریستال مناسب برای انگور و سایر میوه ها

خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست