کود کلات آهن فروتاپ ، ۱۰۰% کلاته شده و فاقد کلر است، قابلیت اختلاط با کودها و سموم دیگر را دارد. دارای خاصیت زیست تخریب پذیری و کاملا قابل حل در آب و ۱۰۰% قابل جذب در گیاه و فاقد هرگونه رسوب است. کود کلات آهن فروتاپ دارای pH  خنثی که موجب کاهش قلیاییت خاک و در نتیجه اصلاح خاک می شود. کود کلات آهن فروتاپ باعث افزایش عملکرد و زود رسی و بهبود کیفیت محصولات میشود. ایجاد مقاومت در مقابل آفات ، بیماری ها و سرمازدگی و ماندگاری بیشتر محصولات در سردخانه از دیگر مزایای کود کلات آهن فروتاپ است. ضایعات ریزش میوه و افزایش مقابله با تنش های محیطی با خرید کود کلات آهن فروتاپ کاهش می یابد.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

مرکز فروش کود کلات آهن فروتاپ

نحوه مصرف کود کلات آهن فروتاپ

🌱مزایای وجود آهن در زمین های زراعی

ماده غذایی آهن، یکی از مواد غذایی کم مصرف است که وجود آن به اندازه کافی برای رشد گیاهان زراعی و باغی لازم است.
و در تشکیل سبزینه گیاهان زراعی و باغی نقش ارزنده ای دارد.آهن به صورت دو ظرفیتی جذب می‌شود و به صورت کلیت هم جذب می‌گردد. این عنصر در ساختار هموپروتئینها مانند سیتوکرومها ، سیتوکروم اکسیداز و لگ هموگلوبین شرکت می‌کند. آهن گرچه در ساختار کلروفیل وجود ندارد ولی در سنتز آن عنصر نقش مهمی دارد. این عنصر به اشکال مختلف کانی در خاک وجود دارد.

آبیاری بیش از حد ، مصرف بی رویه و نامتعادل کودهای شیمیایی ، فشرده شدن خاک ، فقدان برنامه ریزی منظم برای افزودن مواد آلی به خاک باعث کمبود آهن می شود . کود کلات آهن فروتاپ می تواند کمبود آهن را جبران کند

🌱دستورالعمل مصرف کود کلات آهن فروتاپ

مرکبات در مرحله باروری ۷۰ تا ۱۵۰ گرم
مرکبات در شروع باردهی ۲۰ تا ۴۰ گرم
درختان میوه در شروع باردهی ۲۰ تا ۴۰ گرم
درختان میوه در باردهی کامل ۴۰ تا ۸۰ گرم
گیاهان زینتی ۲ تا ۵ گرم در مترمربع
سبزی و صیفی جات و جالیز ۲/۵ تا ۵/۵ کیلوگرم در هکتار
کشت هیدروپونیک ۱۷ گرم در ۱۰۰۰ لیتر آب

🌱راه های مبارزه با کمبود آهن در مزارع و باغات

بیل زدن در پای درخت

اضافه کردن مواد آلی به خاک

کیفیت مناسب آب

مصرف متعادل کود حیوانی و کود فسفری تا قابلیت جذب آهن بالا رود

کاشت ارقام و گونه‌های مقاوم به کمبود آهن

مدیریت آبیاری صحیح؛ مصرف زیاد آب باعث تغذیه نامناسب و تشدید بروز کمبود آهن می‌شود

کود کلات آهن فروتاپ

کود کلات آهن فروتاپ

🌱نحوه مصرف کود کلات آهن فروتاپ در باغ ها

مصرف کود آهن به صورت محلول‌پاشی روی گیاه و تزریق دارو بر روی تنه درخت درمان خوبی است. برای مصرف کود در خاک، کود کلات آهن بهترین کود است.

قیمت کود کلات آهن فروتاپ

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای حاوی نیتروژن و پتاسیم باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

خرید کود کلات آهن فروتاپ

کود کلات آهن فروتاپ در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید کود آهن و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

فهرست