گوگرد بنتونیت دار ۹۰% گرانوله  ، کودی است که با به کار بردن در خاک متلاشی شده و می تواند هم به عنوان تامین کننده نیاز گیاه به گوگرد و هم به عنوان اصلاح کننده خاک های قلیایی مصرف شود. گرانول های این کود از ذرات بسیار ریزی تشکیل شده است، این کود حاوی مواد متورم شونده است که می تواند خیلی سریع گرانول های کود را متلاشی و پراکنده نماید. با مصرف گوگرد ، علاوه بر افزایش عملکرد و ارتقاء کیفی محصولات کشاورزی، pH خاک در ریزوسفر (ناحیه فعالیت ریشه) کاهش داده شده و با استفاده از ترکیبات گوگردی و استفاده از دستگاه گوگردسوز، باکتریهای اکسید کننده گوگرد نظیر تیوباسیلوس، حلاّلیت عناصر ریزمغذی افزایش یافته و نفوذ‌پذیری خاک افزایش می‌یابد. چرا که مصرف گوگرد و ترکیبات گوگردی سبب اصلاح pH خاکهای شور و آهکی و کاهش تنش شوری می‌شود.

☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

قیمت گوگرد بنتونیت دار 90% گرانوله

گوگرد بنتونیت دار ۹۰% گرانوله

🌱مزایای استفاده از کود گوگرد بنتونیت دار ۹۰% گرانوله

پایین آوردن PH خاک و بهتر شدن وضعیت جذب عناصر مانند نیتروژن، فسفات و عناصر ریزمغذی، آزادسازی مواد غذایی تثبیت شده در خاک.

گوگرد نقش مهمی در فرآیند فتوسنتز در گیاه دارد و کمبود آن رشد گیاه را کم می کند یعنی با مصرف این کود رشد گیاه زیاد می شود.

مقاومت گیاه را در شرایط سرما زیاد می نماید.

مقدار قابل توجهی از ذرات گوگردی در زمان رشد به سولفات تبدیل شده و نیاز گیاه به این عنصر مغذی را تامین می نماید.

🌱میزان مصرف گوگرد بنتونیت دار ۹۰ درصد گرانوله

در مزارع به میزان ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلو در هر هکتار کود گوگرد آلی گرانوله را قبل از کشت توسط دستگاه کود پاش در سطح مزرعه پخش نموده و با عمل شخم آن را در عمق موثر ریشه گیاه قرار دهید .با مصرف این کود خصوصیات فیزیکوشیمیائی خاک بهبود یافته و میزان عملکرد محصول ۳۰ تا ۶۰ درصد افزایش می یابد . قابل ذکر می باشد که این عنصر جزء مهمی در تشکیل ویتامینهای ضروری برای متابولیسم گیاه میباشد.

🌱 نحوه مصرف گوگرد بنتونیت دار ۹۰ درصد گرانوله

برای فعالیت میکروارگانیسمهای اکسید کننده گوگرد لازم است رطوبت در حد کافی در محیط وجود داشته باشد. به نظر می‌رسد چنین شرایطی را از لحاظ مواد آلی و رطوبت بهتر بتوان در داخل چالکود در کنار درختان فراهم نمود. در ابتدا باکتریهای تیوباسیلوس گوگرد را به سولفات تبدیل کرده و با تشکیل و تجمع آنیون سولفات در محیط ریشه درخت،‌ اسیدیته موضعی در اطراف ریشه درختان پایین آمده و حلالیت املاح غذایی مختلف افزایش می‌یابد.

🌱 گرانول به چه معناست؟

گرانول به دانه هاي گردي گفته مي شود كه در وزن ٢٠تا ٥٠ ميلي گرم توليد مي شوند كودهاي گرانوله شده به دليل پخش دستي و استفاده از ماشين هاي كودپاش و همچنين به تناسب پخش شدن كود در سطح زمين و بدون بو بودن اين كودها داراي محبوبيت مي باشد. از ويژگي هاي بارز كودهاي گرانوله شده حل شدن آن ها در آب مي باشد كه با اين خاصيت كود با بازه زماني بيشتر مواد مغذي به گياه مي رسد و همچنين از امتيازات ديگر از دست ندادن موادمغذي اين كود زير نور آفتاب است.

🌱 بنتونيت چیست ؟

 بنتونيت يك ماده از دسته رس ها و از كانی هاي متورم شونده تشكيل شده است خاك بنتونيت در گذشته به نام گل سرشوي بوده كه براي شستشو استفاده مي شده و امروزه همان خاک بنتونيت ناميده مي شود بنتونيت به خوبی آب را جذب مي نمايد و از اينرو كاربردهای مختلفي دارد كه يكي از كاربردهای آن براي توليد كود گوگرد بنتونيت دار است.

گوگرد بنتونیت دار 90% گرانوله . خرید کود

گوگرد بنتونیت دار ۹۰% گرانوله برای یونجه

🌱 فوايد بنتونيت برای محصولات کشاورزی

افزايش عملكرد زراعي ، باغي و بهره وري خاك و صرفه جويی در مصرف كود شيميايي، آب و استفاده بهينه از كودهاي حيواني است.

بنتونيت به دليل ظرفيت بالای جذب و نگهداري آب موجب صرفه جويي در مصرف اب شده و در مناطق خشك ميزان آبياری را كاهش مي دهد.

بنتونيت آلودگي آب های زيرزمينی و سطحي را كاهش داده و به بهداشت محيط كمك مي كند.

بنتونيت باعث افزايش توليد در واحد سطح شده و سود بيشتری براي كشاورزان دارد.

🌱 قیمت گوگرد بنتونیت دار ۹۰% گرانوله

با توجه به مطالب فوق به ایـن نتیجه می رسیـم که  مصرف کودهای حاوی نیتروژن و پتاسیم و گوگرد باعث افزایش کمّی  و کیفی محصول تولیدی  و افزایش در آمد کشاورزان میگـردد و علاوه  بر آن سلامـت  عمومی جامعه نیز افزایش می یابد ، با پیشـرفت فنون کشـاورزی و افزایش تولید زراعــی در واحد سطح ، مصرف سایر عناصر کم مصرف  مثل آهن ، منگنز ، بُــر و غیره  به  همراه سایر کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود  .قیمت این کود بستگی به نوع آن و همین طور وزنش دارد. شرکت هیراکود ، کود مورد نیاز کشاورزان ، باغداران عزیز را با قیمتی متعارف و رقابتی عرضه می نماید. همچنین این کود برای فروش عمده نیز در بسته بندی های جداگانه موجود می باشد.

گوگرد بنتونیت دار 90% گرانوله . خرید کود کشاورزی

گوگرد بنتونیت دار ۹۰% گرانوله در گوجه فرنگی

🌱 خرید گوگرد بنتونیت دار ۹۰% گرانوله

گوگرد بنتونیت دار ۹۰% گرانوله در بسته بندی های مورد نیاز شما با هر وزن و مقداری که بخواهید موجود و قابل خرید و ارسال است. برای خرید کود گوگرد بنتونیت دار ۹۰% گرانوله و مشاوره درباره نحوه فروش عمده آن با کارشناسان هیراکود تماس حاصل نمایید.

🌱 خدمات هیراکود

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.

هیراکود همیشه با تاکید بر اصالت كالا، كيفيت بالا و قيمت مناسب سعي بر آن دارد تا پایین ترین قیمت های ممکن کودهای تولید ملی و همچنین وارداتی را به مشتریان ارائه کند. از این رو تجار، فروشندگان و مشتریان می توانند با خیالی آسوده خریدشان را از این مجموعه انجام دهند. علاوه بر این ما با تولید و ارائه محصولات بیولوژیکی باکیفیت و قیمتی رقابتی کاری انجام داده ایم بتوانید با هزینه ای پایین تر، کود خریداری کنید، آبیاری رو کاهش دهید، درختان تان را در مقابل آفات و سرمازدگی مقاوم کنید و دیگر مزایا…

خرید کود . گوگرد بنتونیت دار 90% گرانوله

مزایای استفاده از گوگرد بنتونیت دار ۹۰% گرانوله

فهرست